Strona główna > Wykładziny dywanowe > Wykładziny dywanowe: kolekcje katalogowe

Zapraszamy do składania zamówień telefonicznie lub mailowo.

 • Wykładziny Beaulieu: Katalog Carus XL --> Miedź i Złoto (Impact Patina, Nova & Glow)

  CARUS Impact: Patina, Nova oraz Glow, to kolekcja z odrobiną ekstrawagancji poprzez dodanie miedzianych i złotych akcentów. Szare i czarne kolory z akcentami złota i miedzi tworzą wyrafinowany i niepowtarzalny charakter wykładziny.

  Warto dodać, że przędza wykorzystywana do tkania runa z tej kolekcji barwiona jest w masie, przez co wykładziny z tej serii posiadają najwyższe obiektowe parametry - idealnie nadają się nawet do najintensywniej użytkowanych przestrzeni w biurach czy hotelach, gdzie średni dzienny ruch osób wynosi >1000 osób.

 • Wykładziny Beaulieu: Katalog Carus No. IV Sunrise

  IDEAL - Carus to wiodąca marka produkująca wysokiej klasy wykładziny dywanowe do komercyjnego zastosowania. Mnogość możliwości personalizacji wzorów, kolorów oraz jakości daje nam niemal nieograniczony potencjał przy aranżacji wystroju. Carus stawia sobie za cel elastyczność względem klienta skracając czas produkcji do absolutnego minimum. Firma od chwili powstania rozwija biuro projektowe oraz park maszynowy dzięki czemu dostarcza wysokojakościowe produkty. Wykładziny Carus charakteryzują się jakością, trwałością i niepowtarzalnym wzornictwem. Nowatorskie podejście do designu. Spokojne aczkolwiek charakterystyczne wzory w połączeniu z ciepłymi kolorami tworzą niepowtarzalną atmosferę w każdym wnętrzu. Kolekcja Sunrise to właśnie zbiór takich rozwiązań.

 • Wykładziny Beaulieu: Katalog Carus No. V Golden Gate

  Carus - Ideal jest wiodącą marką dla projektantów wnętrz. Kluczem marki jest elastyczność i umiejętność dostosowania się do potrzeb klienta na różnych poziomach realizacji projektu.

  Kolekcja Golden Gate to bogactwo kolorystyki złota, rubinowej czerwieni, brązu, szarości i niebieskiego, przedstawiona w niepowtarzalnych wzorach. Dzięki temu zawsze znajdziesz to czego potrzebujesz, aby stworzyć oryginalny projekt pomieszczeń hotelowych, biur i apartamentów.

 • Wykładziny Balta ITC --> Arc Edition: Pure (bank kolorów No. 1)

  Arc Edition to marka oferująca wysokiej jakości wykładziny dywanowe dla zastosowań komercyjnych - hotele, pensjonaty, biura ale i również dobrze się sprawdzi w warunkach domowych. Kolekcje spod znaku Arc Edition charakteryzują się dużym potencjałem w kreowaniu wzorów i kolorów idealne rozwiązanie dla architektów i projektantów. Arc Edition Choose to Create oferuje ponad 800 wzorów w 60 różnych kolorach, które możemy nanieść na 5 jakości wykładzin w 3 różnych wariantach podkładu. Więc mamy ogrom możliwości wyboru czy to wykładziny dopasowanej do naszych indywidualnych potrzeb czy też wykładziny dostępnej od ręki.
  Pure to kolekcja, która oferuje nam ciepłe i stonowane kolory oraz delikatne wzory idealne rozwiązanie do stworzenia miejsca wyciszenia i relaksu. Wykładzina z kolekcji Arc Edition Pure idealnie nad się do pomieszczeń w nowoczesnym i nie powtarzalnym stylu.

 • Wykładziny Balta ITC --> Arc Edition: Grace. The Vintage Collection

  Grace to wzory, które na przełomie lat były najmodniejsze i najbardziej popularne, paski z lat '60 czy akcenty florystyczne z lat '70. Dodatkowo paleta kolorów została tak dobrana, aby podkreślić prestiż i wyrafinowanie wnętrza. Jeżeli planujesz urządzić swoje wnętrze w stylu vintage albo rustykalnym to ta kolekcja jest dla Ciebie. Z kolekcji Grace: Alethea i Celestia są dostępne od ręki, natomiast: Coralia, Louvinia, Seraphina, Ludmila są produkowane na zamówienie.

POTRZEBUJESZ POMOCY?
Jeśli zastanawiasz się nad projektem swojej podłogi, nie wiesz ile m2 potrzebujesz lub po prostu chcesz wycenić konkretne zamówienie
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Kliknij ?, aby poznać naszą politykę prywatności i cookies. alt alt