Wykładziny Beaulieu: Katalog Carus XL --> Miedź i Złoto (Impact Patina, Nova & Glow)

Strona główna > Wykładziny dywanowe > Wykładziny dywanowe: kolekcje katalogowe > Wykładziny Beaulieu: Katalog Carus XL --> Miedź i Złoto (Impact Patina, Nova & Glow)

Wykładziny Beaulieu: Katalog Carus XL --> Miedź i Złoto (Impact Patina, Nova & Glow)

  • Wykładziny Beaulieu: Katalog Carus XL --> Miedź i Złoto (Impact Patina, Nova & Glow)

    CARUS Impact: Patina, Nova oraz Glow, to kolekcja z odrobiną ekstrawagancji poprzez dodanie miedzianych i złotych akcentów. Szare i czarne kolory z akcentami złota i miedzi tworzą wyrafinowany i niepowtarzalny charakter wykładziny.

    Warto dodać, że przędza wykorzystywana do tkania runa z tej kolekcji barwiona jest w masie, przez co wykładziny z tej serii posiadają najwyższe obiektowe parametry - idealnie nadają się nawet do najintensywniej użytkowanych przestrzeni w biurach czy hotelach, gdzie średni dzienny ruch osób wynosi >1000 osób.

Przeglądaj również za pomocą
strzałek na klawiaturze
POTRZEBUJESZ POMOCY?
Jeśli zastanawiasz się nad projektem swojej podłogi, nie wiesz ile m2 potrzebujesz lub po prostu chcesz wycenić konkretne zamówienie
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Kliknij ?, aby poznać naszą politykę prywatności i cookies. alt alt