Strona główna > Płytki dywanowe
Asortyment
NA MAGAZYNIE
Data dodania malejąco
  • Data dodania malejąco
  • Data dodania rosnąco
  • Cena malejąco
  • Cena rosnąco
  • Nazwa: A - Z
  • Nazwa: Z - A

PROSZĘ CZEKAĆ - TRWA ŁADOWANIE


PROSZĘ CZEKAĆ - TRWA ŁADOWANIE


PROSZĘ CZEKAĆ - TRWA ŁADOWANIE


PROSZĘ CZEKAĆ - TRWA ŁADOWANIE

Nowoczesne, miękkie podłogi dla kreatywnych

 

Niewykluczone, iż z biegiem czasu wykładziny dywanowe staną się przeżytkiem: dziś nowoczesne biura i mieszkania mają na podłogach dywanowe płytki. Łatwość montażu niewymagającego klejenia, możliwość wymiany pojedynczych płytek i komponowania dowolnych wzorów z płytek różnego rodzaju przesądziły o sukcesie tego rozwiązania.

Płytki dywanowe zapewniają w pokoju biurowym lub mieszkalnym ciszę i komfort – całkiem jak wykładzina lub dywan, ale jednak inaczej. Są rozwiązaniem oszczędnym, ponieważ w trakcie ich układania powstaje mniej odpadów niż przy docinaniu wykładzin dostarczanych w rolkach. Gdy któraś ulegnie nieodwracalnemu zabrudzeniu lub uszkodzeniu, można bez trudu zastąpić ją inną płytką, zamiast wymieniać całą wykładzinę lub dywan. Doskonale sprawdza się to zwłaszcza w biurach i obiektach użyteczności publicznej.

 

Wygoda, swoboda i czystość

 

Układanie płytek dywanowych nie powoduje powstawania żadnych szkód w podłożu, można więc np. ułożyć je na parkiecie, a po jakimś czasie eksploatacji zdjąć. Łatwo je także przewozić i magazynować.

Zamawiający może dać upust swojej fantazji i tworzyć z płytek najrozmaitsze kombinacje kolorów, wzorów i faktur, a nawet kształtów. Powstanie z tego podłoga estetyczna, wygodna, wyciszająca i odporna na ścieranie. Bez trudu poradzi sobie z kółkami od biurowych krzeseł i foteli. Wyłapuje kurz, dbając o większą czystość powietrza, łatwo też daje się odkurzać.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolekcjami prezentowanymi w poniższych katalogach. Zakupione u nas płytki dostarczamy szybko i bezpiecznie pod dowolne adresy w całej Polsce.

POTRZEBUJESZ POMOCY?
Jeśli zastanawiasz się nad projektem swojej podłogi, nie wiesz ile m2 potrzebujesz lub po prostu chcesz wycenić konkretne zamówienie
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Kliknij ?, aby poznać naszą politykę prywatności i cookies. alt alt