Strona główna > Płytki dywanowe

Zapraszamy do składania zamówień telefonicznie lub mailowo.

Asortyment
NA MAGAZYNIE
Data dodania malejąco
  • Data dodania malejąco
  • Data dodania rosnąco
  • Cena malejąco
  • Cena rosnąco
  • Nazwa: A - Z
  • Nazwa: Z - A

PROSZĘ CZEKAĆ - TRWA ŁADOWANIE


PROSZĘ CZEKAĆ - TRWA ŁADOWANIE


PROSZĘ CZEKAĆ - TRWA ŁADOWANIE


PROSZĘ CZEKAĆ - TRWA ŁADOWANIE


PROSZĘ CZEKAĆ - TRWA ŁADOWANIE

Dlaczego warto wybrać płytkę dywanową?

 

Płytki dywanowe czy też wykładzina dywanowa w płytkach to idealne rozwiązanie do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu jak korytarze, hole, recepcje, biura. Główną różnicą między wykładziną w rolce a w płytce jest sposób montażu. Płytki montujemy na specjalny rzep w płynie, który unieruchamia je na podłodze ale jednocześnie zapewnia możliwość wymiany pojedynczej płytki i to jest kolejna zaleta płytek. W razie wystąpienia zabrudzeń albo plam od wybielaczy nie musimy wymieniać wykładziny w całym pomieszczeniu wystarczy wymienić płytkę na której się ono pojawiło co zaoszczędza czas i pieniądze.


Następną charakterystyczną i ciekawą cechą płytek jest to, że występują w wielu wariantach rozmiaru (50 cm x 50 cm, 25 cm x 100 cm, 61 cm x 61 xm) oraz kształtu (kwadraty, prostokąty czy hexagony). Dzięki tym cechą możemy tworzyć niepowtarzalne i unikalne wzory układając je w szachownice, cegiełkę albo łączyć różne kolory i kształty.

 

Nowoczesne, miękkie podłogi dla kreatywnych

 

Niewykluczone, iż z biegiem czasu wykładziny dywanowe staną się przeżytkiem: dziś nowoczesne biura i mieszkania mają na podłogach dywanowe płytki. Łatwość montażu niewymagającego klejenia, możliwość wymiany pojedynczych płytek i komponowania dowolnych wzorów z płytek różnego rodzaju przesądziły o sukcesie tego rozwiązania.

Płytki dywanowe zapewniają w pokoju biurowym lub mieszkalnym ciszę i komfort – całkiem jak wykładzina lub dywan, ale jednak inaczej. Są rozwiązaniem oszczędnym, ponieważ w trakcie ich układania powstaje mniej odpadów niż przy docinaniu wykładzin dostarczanych w rolkach. Gdy któraś ulegnie nieodwracalnemu zabrudzeniu lub uszkodzeniu, można bez trudu zastąpić ją inną płytką, zamiast wymieniać całą wykładzinę lub dywan. Doskonale sprawdza się to zwłaszcza w biurach i obiektach użyteczności publicznej.

 

Wygoda, swoboda i czystość

 

Układanie płytek dywanowych nie powoduje powstawania żadnych szkód w podłożu, można więc np. ułożyć je na parkiecie, a po jakimś czasie eksploatacji zdjąć. Łatwo je także przewozić i magazynować.

Zamawiający może dać upust swojej fantazji i tworzyć z płytek najrozmaitsze kombinacje kolorów, wzorów i faktur, a nawet kształtów. Powstanie z tego podłoga estetyczna, wygodna, wyciszająca i odporna na ścieranie. Bez trudu poradzi sobie z kółkami od biurowych krzeseł i foteli. Wyłapuje kurz, dbając o większą czystość powietrza, łatwo też daje się odkurzać.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolekcjami prezentowanymi w poniższych katalogach. Zakupione u nas płytki dostarczamy szybko i bezpiecznie pod dowolne adresy w całej Polsce.

POTRZEBUJESZ POMOCY?
Jeśli zastanawiasz się nad projektem swojej podłogi, nie wiesz ile m2 potrzebujesz lub po prostu chcesz wycenić konkretne zamówienie
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Kliknij ?, aby poznać naszą politykę prywatności i cookies. alt alt