Strona główna > Płytki dywanowe

Zapraszamy do składania zamówień telefonicznie lub mailowo.

Asortyment
NA MAGAZYNIE
Popularne
  • Popularne
  • Data dodania malejąco
  • Data dodania rosnąco
  • Cena malejąco
  • Cena rosnąco
  • Nazwa: A - Z
  • Nazwa: Z - A

PROSZĘ CZEKAĆ - TRWA ŁADOWANIE


PROSZĘ CZEKAĆ - TRWA ŁADOWANIE


PROSZĘ CZEKAĆ - TRWA ŁADOWANIE


PROSZĘ CZEKAĆ - TRWA ŁADOWANIE


PROSZĘ CZEKAĆ - TRWA ŁADOWANIE

Płytki dywanowe

Płytki dywanowe, czy też dywanowa wykładzina w płytkach, to doskonałe rozwiązanie w wypadku pomieszczeń, gdzie panuje duże natężenie ruchu – korytarze, hole, biura, recepcja. Największą różnicą pomiędzy wykładziną w rolce, a w płytce, jest sposób montażu. Płytki montowane są na specjalny rzep w płynie, który unieruchamia je na podłodze, ale też przy tym gwarantuje możliwość wymiany pojedynczych płytek, co jest ich niewątpliwą zaletą. Kiedy dojdzie do jakichkolwiek plam bądź też zabrudzeń, nie ma konieczności wymiany wykładziny w całym pomieszczeniu, a wystarczy jedynie wymienić płytkę, na której wystąpił defekt, co też pozwala nam zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.

Charakterystyczną, a jednocześnie ciekawą cechą płytek jest to, że występują one w wielu wariantach rozmiaru (50 cm x 50 cm, 25 cm x 100 cm, 61 cm x 61 xm) i kształtu (kwadraty, prostokąty czy hexagony). Z uwagi na to, mamy możliwość projektowania unikalnych i niepowtarzalnych wzorów, układając je w szachownice, cegiełkę, czy też łącząc poszczególne kształty i kolory.

Nowoczesne oraz miękkie podłogi dla kreatywnych

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że z upływem lat dywanowe wykładziny będą już przeżytkiem, dlatego właśnie w nowoczesnych mieszkaniach i biurach spotyka się głównie płytki dywanowe. Rozwiązanie to osiągnęło niewątpliwy sukces, a przyczyniła się do tego łatwość montażu, przy którym nie wymaga się klejenia, możliwość wymiany poszczególnych płytek oraz komponowania dowolnych wzorów z płytek różnego typu. 

Płytki dywanowe to element, który gwarantuje ciszę oraz komfort w mieszkalnym bądź też biurowym pokoju - chociaż zupełnie podobnie, jak w wypadku wykładziny lub dywanu, a jednak nieco inaczej. To przede wszystkim oszczędne rozwiązanie, a to z uwagi na to, iż podczas ich układania generuje się znacznie mniej odpadów, niżeli w trakcie docinania wykładziny, która jest w kilku rolkach. Kiedy płytka dozna nieodwracalnego uszkodzenia, czy też zabrudzenia, zastąpimy ją po prostu inną, zamiast wymiany całego dywanu lub wykładziny. Bez wątpienia sprawdzi się to zarówno w różnego rodzaju biurach, jak i w obiektach użyteczności publicznej.

Wygoda, swoboda i przede wszystkim czystość

Co ważne, podczas układania płytek dywanowych nigdy nie dojdzie do żadnych poważnych szkód w podłożu. Można je układać chociażby na parkiecie, a później je zdjąć kiedy będą wyeksploatowane. Co więcej, pozwalają też na łatwy transport oraz magazynowanie.

Klienci mogą dać ponieść się swej fantazji i tworzyć płytki z najróżniejszych kombinacji kolorów, faktur czy też kształtów. Finalnym efektem jest estetyczna, wygodna, a także odporna na ścieranie podłoga. Ta z pewnością poradzi sobie z kółkami u krzeseł i foteli biurowych, ale też wyłapuje kurz, co przekłada się w dużym stopniu na czystość powietrza. Co ważne w kwestii sprzątania, łatwo daje się odkurzyć.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się kolekcjami, które prezentowane są w powyższych katalogach. Dostępne u nas płytki pochodzą od wiodących producentów z tej branży, takich jak chociażby IVC, czy też Desso, a towar zawsze dostarczymy szybko i bezpiecznie, pod każdy dowolny adres w całej Polsce. 

Produkty dostępne w naszej ofercie, bardzo często objęte są atrakcyjnymi promocjami, a jednocześnie prezentują sobą najwyższą jakość, czego gwarantem są sami renomowani producenci.

IVC – Płytki dywanowe IVC dostarczają prawie nieograniczone możliwości, a to wszystko z uwagi na ich wszechstronność oraz elastyczność. Wszystko przy utrzymaniu wysokiej jakości i stylu. Dywanowe płytki to rozwiązanie trwałe, które sprawdzi się w komercyjnych wnętrzach, a pozwala na dodanie faktury, modnych kombinacji, czy też innych opcji z zakresu asortymentu oraz personalizowanych wzorów. Płytki dywanowe IVC oferują nieograniczoną elastyczność projektową, przy jednocześnie bardzo łatwym montażu oraz ich czyszczeniu.

Desso – Producent tworzący dywanowe wykładziny w takich wzorach, strukturach i kolorach, aby klienci mieli zagwarantowane oddanie oczekiwanej atmosfery w pełni. Mając na względzie funkcjonalność, Desso stara się opracowywać takie produkty, które są wyjątkowo praktyczne, a mowa np. o ograniczaniu ilości drobnego pyłu w powietrzu, czy też wyciszaniu nadmiernego hałasu, i są to tylko niektóre z innowacji, które udało się opracować firmie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom uzyskano o wiele wyższą jakość materiałów oraz wzornictwa, przez co produkty są nie tylko zdrowsze, ale również łatwiejsze w recyklingu i nie szkodzą środowisku naturalnemu.
 

POTRZEBUJESZ POMOCY?
Jeśli zastanawiasz się nad projektem swojej podłogi, nie wiesz ile m2 potrzebujesz lub po prostu chcesz wycenić konkretne zamówienie
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Kliknij ?, aby poznać naszą politykę prywatności i cookies. alt alt