Panele podłogowe laminowane

Strona główna > Panele podłogowe laminowane
Zamówienia składamy telefonicznie lub mailowo.

Panele podłogowe to praktyczny i atrakcyjny materiał wykończeniowy podłóg w domach, biurach i obiektach użyteczności publicznej. Panele laminowane wyglądają efektownie, umożliwiają prosty montaż i pozwalają zachować czystość. W przeciwieństwie do podłóg z drewna i kamienia nie wymagają specjalnej pielęgnacji.

 

Panele podłogowe z połyskiem

 

Drewniane, laminowane panele podłogowe wykonane według najnowszej technologii dostępne są w szerokiej gamie, co umożliwi Państwu dobór właściwej podłogi do wybranego wnętrza. W ofercie znajdą Państwo ekskluzywne panele podłogowe renomowanych marek Weninger i Classen, które z łatwością wykorzystuje się przy wykańczaniu wystroju salonu, sypialni, kuchni, czy holu.

Miejsca, gdzie położono laminowane panele podłogowe z połyskiem wyglądają niezwykle atrakcyjnie. Drewniane panele Classen i Weninger tworzą wyjątkowo stylowe wnętrza. Z dostępne mogą Państwo wybrać różne panele podłogowe: jasne optycznie powiększają małe wnętrza, ciemne świetnie pasują do eleganckich aranżacji, laminowane polecane są natomiast w miejscach często odwiedzanych.

 

Panele podłogowe do zadań specjalnych

 

Tradycyjne drewniane podłogi nie nadają się do łazienki i miejsc, w których istnieje ryzyko zalania podłogi wodą. Woda wnikając do wnętrza desek powoduje uszkodzenia i niszczy je. Panele podłogowe przeznaczone do łazienki mają odpowiednie powłoki, które idealnie chronią ich strukturę. Z uwagi na dużą wilgotność tych miejsc stosuje się panele o zwiększonej odporności na wodę i parę wodną. Wodoodporne laminowane panele świetnie spełniają swoją funkcję.

Nowoczesne panele podłogowe przeznaczone do łazienki lub kuchni przechodzą wiele testów zanim trafią bezpośrednio do Klienta. Testy jakości badają strukturę paneli i gwarantują ich długotrwałe użytkowanie.

Asortyment
NA MAGAZYNIE
Data dodania malejąco
  • Data dodania malejąco
  • Data dodania rosnąco
  • Cena malejąco
  • Cena rosnąco
  • Nazwa: A - Z
  • Nazwa: Z - A
POTRZEBUJESZ POMOCY?
Jeśli zastanawiasz się nad projektem swojej podłogi, nie wiesz ile m2 potrzebujesz lub po prostu chcesz wycenić konkretne zamówienie
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Kliknij ?, aby poznać naszą politykę prywatności i cookies. alt alt