Strona główna > Sztuczna Trawa

Zamówienia składamy telefonicznie lub mailowo

Zielona wykładzina położona na taras lub balkon idealnie współgra z otoczeniem, a ozdobna trawa daje wrażenie, że jesteśmy na leśnej polanie lub w ogrodzie. Sztuczna trawa to dobry pomysł na podłogę w miejscach trudnych do pielęgnacji zwykłej trawy, w centrum miasta lub na osiedlu. Jeśli chcemy stworzyć miejsce do wypoczynku na tarasie lub balkonie – warto rozważyć takie rozwiązanie.

 

Jak zbudowana jest wykładzina ze sztucznej trawy?

 

Sztuczna trawa to syntetyczna wykładzina złożona z elastycznego, mocnego podkładu i tkanych włókien. Perforowany podkład stanowi siatka pokryta warstwą poliuretanu, lateksu lub kauczuku, dzięki czemu przepuszcza wodę. Włókna fibrylowane to skręcona, ponacinana taśma w kształcie plastra miodu. Rozszczepione włókna tworzą zamkniętą powierzchnię. Trawa ozdobna ma różną grubość runa: od 20 do 52 mm.

Sztuczna trawa wygląda bardzo dekoracyjnie - nie żółknie, nie niszczy się, a meble ogrodowe nie zostawiają wytartych miejsc.

 

Trawa ozdobna na balkon

 

Sztuczna trawa jest popularna w letnich ogródkach restauracyjnych, gdyż zapewnia przyjazny klimat i strefę relaksu dla gości. Często stosowana jest także jako wykładzina w kącikach zabaw dla dzieci, zapewniając im poczucie bezpieczeństwa. Ponadto zielony kolor relaksuje, daje wytchnienie oczom i pomaga odzyskać równowagę, dlatego warto zastosować ten rodzaj wykładziny na taras czy balkon. Sztuczna trawa przycinana jest z rolki na wymiar i bardzo prosta w montażu. 

POTRZEBUJESZ POMOCY?
Jeśli zastanawiasz się nad projektem swojej podłogi, nie wiesz ile m2 potrzebujesz lub po prostu chcesz wycenić konkretne zamówienie
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Kliknij ?, aby poznać naszą politykę prywatności i cookies. alt alt