Obszywanie

Do obszywania wykorzystujemy najnowocześniejsze, belgijskie maszyny przemysłowe (Titan DK).

Docinanie i obszywanie dywanów oraz wykładzin nowych, używanych, zakupionych w naszym sklepie, bądź pochodzących od innych dostawców to kolejna z naszych profesjonalnych usług. Działamy kompleksowo, a satysfakcja naszych Klientów jest dla nas priorytetem, dlatego obszywania po prostu nie mogło zabraknąć w naszej ofercie.

Interesują Cię konkretne wykładziny dywanowe, ale nie wiesz, jak uzyskać ich pożądany kształt i wygląd? Służmy pomocą! Skorzystaj z naszych usług docinania i obszywania dywanów oraz wykładzin. Sięgnij po wygodne rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić Twój cenny czas i pozostawi Ci swobodę w wyborze konkretnych produktów.

Nowocześnie, profesjonalnie, zgodnie z oczekiwaniami Klienta

Odpowiedni, wybrany kształt i wygląd konkretnej wykładziny lub dywanu zapewni ich profesjonalne przycięcie oraz obszywanie. Zrealizujemy dla Ciebie tę usługę. Do obszywania wykorzystujemy najnowocześniejsze, belgijskie maszyny przemysłowe (Titan DK), co stanowi gwarancję najwyższej jakości rezultatów. Na czym dokładnie polega proponowana przez nas usługa?

Obszywanie wykładzin i dywanów polega na przycięciu na dowolny wymiar i kształt, likwidacji frędzli, wyrównaniu krawędzi, doborze koloru nici oraz na profesjonalnym, maszynowym obszyciu materiału. Rezultatem takich działań jest wykładzina lub dywan, które w pełni odpowiadają swojemu przeznaczeniu, warunkom danego wnętrza oraz oczywiście oczekiwaniom Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług!

CENNIK
(brutto)
Obszywanie wykładzin naszych nowych
11,90 zł/mb
Obszywanie wykładzin obcych nowych
16,90 zł/mb
Obszywanie wykładzin używanych
16,90 zł/mb
Docinanie (wykładzin, dywanów, chodników)
11,90 zł/mb
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Kliknij ?, aby poznać naszą politykę prywatności i cookies. alt alt