Pomiary i próbki

Możemy wykonać fachowy, dokładny pomiar podłóg u Klienta. To konieczne, by ustalić, ile materiału podłogowego powinien on zakupić, by wystarczyło na całość, a zarazem by nie powstały niepotrzebne zapasy. Radzimy sobie znakomicie w każdym wnętrzu, również o nietypowym kształcie.

Prowadząc sklep internetowy, zdajemy sobie sprawę, że same zdjęcia nie wystarczą: chcielibyście Państwo zobaczyć swoją przyszłą podłogę na własne oczy. Mamy więc wzorniki, które chętnie wysyłamy pod dowolny adres w Polsce. Chcemy, byście dokonywali Państwo świadomego wyboru.

Chcesz nowej podłogi? Chętnie ją ułożymy

Choć mamy do wyboru różne możliwości, w przypadku podłóg naturalnych uwielbiamy drewno: jest naturalne, ciepłe, pozornie twarde, ale jednak wyczuwalnie miękkie, gdy po nim chodzić. Wystarczy przejść z podłogi pokrytej kafelkami na drewnianą, a już czuje się różnicę. Kiedyś do dyspozycji były tylko deski, potem parkiet i mozaika, dziś możliwości jest jeszcze więcej. Jest w czym wybierać.

Nasza firma to nie tylko bogato zaopatrzony sklep, ale też wszelkie usługi związane z podłogami. Zadbaliśmy o to, by nasi Klienci nie byli sami w trakcie wykonywania lub wymiany podłóg - zapewniamy kompleksowy serwis w tym zakresie.

Obszywanie i transport

Jeśli kupujecie Państwo dywany lub wykładziny, zapewniamy ich profesjonalne obszycie za pomocą specjalnej maszyny. Gwarantuje to, że materiał nigdy się nie wystrzępi, a jego krawędzie będą zawsze estetycznie wyglądały. Możemy też na zamówienie przycinać materiał na dowolny kształt i likwidować frędzle.

Zakupione u nas produkty dowozimy w całej Polsce, a także do innych krajów europejskich. W samym Kołobrzegu robimy to bezpłatnie.

Układanie podłóg

Zajmujemy się wreszcie układaniem płytek dywanowych, wykładzin i podłóg. Realizujemy zamówienia bez względu na powierzchnię podłóg: przyjedziemy zarówno tam, gdzie do ułożenia jest kilka metrów kwadratowych, jak i tam, gdzie czekają ich tysiące. Wśród naszych zadowolonych Klientów są zarówno posiadacze domów i mieszkań, jak i np. hotele, w których pokrywamy podłogi na korytarzach i w pokojach. Jeśli trzeba, zajmiemy się także przygotowanie podłoża pod wykładzinę lub panele.

Zapytaj fachowca
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Kliknij ?, aby poznać naszą politykę prywatności i cookies. alt alt