Panele winylowe

Strona główna > Panele winylowe
Zamówienia składamy telefonicznie lub mailowo.

LVT to luksusowe płytki winylowe dostępne w różnych kształtach i wielkości. Obecnie najbardziej popularnymi płytkami są te, które imitują drewno, kamień lub betonowe podłogi.

Winylowe płytki LVT to niezwykle wygodny, praktyczny materiał stosowany ze względu na ładny wygląd i walory użytkowe. Płytki winylowe LVT w szerokiej gamie wzorów wyglądają bardzo atrakcyjnie na podłodze w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych.

 

Płytki winylowe – ważne parametry

 

Najważniejsze parametry płytek LVT to grubość – zarówno całkowita, jak i grubość warstwy użytkowej. Płytki LVT to materiał antypalny o odpowiedniej klasie, powinien zatem zapewniać bezpieczeństwo wszystkim, którzy korzystają z tego rodzaju podłóg.

Płytki winylowe cechuje wysoka klasa ścieralności, gdyż pokryto je specjalną powłoką odporną na ścieranie, co umożliwia ich długotrwałe użytkowanie. Płytki i panele LVT montowane są do podłogi podobnie jak wykładzina PCV - za pomocą kleju oraz dwustronnej taśmy klejącej.

 

Płytki LVT – wszechstronne zastosowanie

 

Płytki LVT warto stosować w miejscach użyteczności publicznej oraz wszelkich pomieszczeniach intensywnie odwiedzanych przez ludzi. Najchętniej wykorzystywane są jako podłogi w centrach handlowych, obiektach kinowych, teatrach i restauracjach. Stosuje je także wiele instytucji publicznych oraz sklepów.

Płytki LVT to idealny materiał na podłogę w ekskluzywnych salonach piękności, hotelach czy centrach Welness&SPA, a bogata gama kolorów i wzorów pozwala na opracowanie aranżacji zgodnie z zaplanowaną koncepcją. Pięknie imitują drewno lub posadzki wykonane z naturalnego kamienia. W ofercie sklepu dostępne są płytki LVT m.in. marki Tarkett, które wyróżnia doskonała jakość i niebanalny styl.

 

Prosty montaż płytek

 

Jedną z najważniejszych cech wyróżniającą płytki LVT jest ich prosty montaż (np. w porównaniu do wykładzin PCV z rolki).

POTRZEBUJESZ POMOCY?
Jeśli zastanawiasz się nad projektem swojej podłogi, nie wiesz ile m2 potrzebujesz lub po prostu chcesz wycenić konkretne zamówienie
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Kliknij ?, aby poznać naszą politykę prywatności i cookies. alt alt