Próbki

Zdecyduj świadomie. Dotknij i zobacz produkt na żywo.

Jak podjąć najlepszą decyzję w kwestii wyboru dywanu, wykładziny dywanowej, płytek winylowych, czy też paneli podłogowych? Nawet najlepsze zdjęcie nie odda pełni walorów produktu. Kolor, wzór, faktura, struktura. Świadoma decyzja opiera się na doświadczeniu. Dlatego tutaj najlepszym rozwiązaniem będą próbki poszczególnych produktów, pozwalające dokładnie poznać konkretne pokrycia podłogowe.

Zdecyduj o zakupie świadomie. Dotknij i zobacz wybrany produkt na żywo. Zamów próbki dowolnego pokrycia podłogowego, a my prześlemy je pod wskazany przez Ciebie adres. Nie musisz osobiście odwiedzać naszego sklepu, aby dokładnie poznać naszą ofertę. Nasze próbki przyjadą do Ciebie. Dla Twojej wygody i oszczędności czasu!

Wybieraj świadomie, wygodnie, korzystnie

Jedna z proponowanych przez nas usług, perfekcyjnie uzupełniająca bogatą ofertę w zakresie różnorodnych pokryć podłogowych to udostępnianie próbek sprzedawanych produktów - z możliwością wysyłki w dowolne miejsce Polski. Interesują Cię konkretne wykładziny dywanowe? Wahasz się w wyborze konkretnego dywanu? Poznaj wybrany asortyment na żywo! Umożliwiają to próbki poszczególnych produktów. To zdecydowanie wygodne i korzystne cenowo rozwiązanie.

Każdorazowo wycena udostępnienia próbek odbywa się indywidualnie (w zależności od ilości i rozmiarów wzorników). Warto jednak zaznaczyć, iż w przypadku niektórych towarów mała próbka nie jest w stanie oddać efektu pełnego wzoru. Jeśli wciąż wahasz się w podjęciu decyzji - służmy fachową pomocą!

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Kliknij ?, aby poznać naszą politykę prywatności i cookies. alt alt