Strona główna > Listwy Döllken

Listwy Döllken

Firma Döllken to producent różnego rodzaju listew przypodłogowych. Przy ich wytwarzania została zastosowana nowoczesna technologia Biomaster, która pozwala na produkcję antybakteryjnych listew. Produkty spełniają również restrykcyjne normy dotyczące emisji szkodliwych substancji. Rozwiązanie to ogranicza ilość bakterii w listwach aż o 99%. Zastosowane powłoki z dodatkiem srebra przeciwdziałają rozwojowi wielu drobnoustrojów i bakterii. Wszystkie produkty spełniają normy zgodnie z normą ISO22196:2011 oraz zostały odznaczone certyfikatem Biomaster.

Listwy przypodłogowe Dollken

Producent przykłada dużą uwagę do jakości, trwałości i estetyki swoich produktów. Listwy przypodłogowe idealnie sprawdzą się zarówno w domu, hotelach, szkołach, przedszkolach, placówkach medycznych, jak i jachtach. Oferowane produkty są ekologiczne - stworzone na bazie papieru oraz niechlorowanych niskoemisyjnych tworzyw sztucznych, które spełniają normę ISO 16000. Ponadto materiały wykorzystywane do produkcji listew są zgodne z rozporządzeniem REACH. W 2015 roku firma Döllken uzyskała certyfikat zgodny z normą DIN EN ISO 50001:2011, który jest równoznaczny z przystąpieniem do ekologicznego programu energetycznego oraz spełniania jego celów podczas wytwarzania swoich produktów.

 

W ofercie firmy znajdują się m.in. listwy z serii S, TLE, TS, Cubu Flex Life, Cubu Touch&Style czy w stylu Hamburskim. Każda seria ma inne właściwości techniczne. Jednak łączy je jedna rzecz - szybki montaż. Za pomocą gilotyny z łatwością można przygotować zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne narożniki, a same listwy są mocowane za pomocą kleju termotopliwego. Ze względu na szeroki wybór kolorów i wzorów z pewnością każdy znajdzie odpowiednią listwę do swojego wnętrza. Poniżej przedstawiamy dostępne rodzaje listew:

  • Seria Cubu Touch&Style wyróżnia się trójwymiarową powierzchnią. Listwy do złudzenia przypominają drewno, dlatego sprawdzą się jako uzupełnienie do drewnianych podłóg. Idealnie dopasowują się do nierównych powierzchni.
  • Seria Cubu Flex Life to najpopularniejsza z listew tego producenta, występująca w podstawowych monokolorach, w tym w bieli. Ze względu na zastosowaną malutką uszczelkę idealnie nada się do zakrycia małych szczelin lub nierówności przy podłodze i na ścianie. Listwy te są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne.
  • Listwy w stylu Hamburskim to połączenie klasycznego i hamburskiego stylu. Produkt jest niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne. Nadają się również do uszczelniania drobnych szczelin na łączeniu ze ścianą lub posadzką.
  • Listwy z serii S 100 Life należą do produktów trudnopalnych. Mają również elastyczne krawędzie, które dostosują się do ściany w przypadku nierówności.
  • Seria TLE to listwy przeznaczone do podłóg z wykładziną. We wewnętrznej części listwy znajduje się pasek kleju, której bezpośrednio można przykleić do ściany. Produkt jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć.
  • Seria TS to produkt przeznaczony do podłóg z wykładziną. Daje możliwość poprowadzenia kabli wewnątrz listwy.
  • Seria Cubu Decor to listwy przypodłogowe z możliwością nadruku dekoru. Posiadają elastyczne krawędzie, które dostosowują się do nierówności ściany oraz uzupełniają drobne szczeliny.
  • Seria Cubu Stone&Style to listwy przeznaczone do podłóg o wyglądzie betonu lub kamienia. Również dostosowują się do nierówności na ścianach oraz są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne.
  • Seria Life Top to listwy dedykowane do podłóg z wykładziną. Posiada elastyczną krawędź dolną, która dostosowuje się do nierówności.
POTRZEBUJESZ POMOCY?
Jeśli zastanawiasz się nad projektem swojej podłogi, nie wiesz ile m2 potrzebujesz lub po prostu chcesz wycenić konkretne zamówienie
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Kliknij ?, aby poznać naszą politykę prywatności i cookies. alt alt