Wykładziny Balta ITC --> Arc Edition: Pure (bank kolorów No. 1)

Strona główna > Wykładziny dywanowe > Wykładziny dywanowe: kolekcje katalogowe > Wykładziny Balta ITC --> Arc Edition: Pure (bank kolorów No. 1)

Wykładziny Balta ITC --> Arc Edition: Pure (bank kolorów No. 1)

  • Wykładziny Balta ITC --> Arc Edition: Pure (bank kolorów No. 1)

    Arc Edition to marka oferująca wysokiej jakości wykładziny dywanowe dla zastosowań komercyjnych - hotele, pensjonaty, biura ale i również dobrze się sprawdzi w warunkach domowych. Kolekcje spod znaku Arc Edition charakteryzują się dużym potencjałem w kreowaniu wzorów i kolorów idealne rozwiązanie dla architektów i projektantów. Arc Edition Choose to Create oferuje ponad 800 wzorów w 60 różnych kolorach, które możemy nanieść na 5 jakości wykładzin w 3 różnych wariantach podkładu. Więc mamy ogrom możliwości wyboru czy to wykładziny dopasowanej do naszych indywidualnych potrzeb czy też wykładziny dostępnej od ręki.
    Pure to kolekcja, która oferuje nam ciepłe i stonowane kolory oraz delikatne wzory idealne rozwiązanie do stworzenia miejsca wyciszenia i relaksu. Wykładzina z kolekcji Arc Edition Pure idealnie nad się do pomieszczeń w nowoczesnym i nie powtarzalnym stylu.

Przeglądaj również za pomocą
strzałek na klawiaturze
POTRZEBUJESZ POMOCY?
Jeśli zastanawiasz się nad projektem swojej podłogi, nie wiesz ile m2 potrzebujesz lub po prostu chcesz wycenić konkretne zamówienie
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Kliknij ?, aby poznać naszą politykę prywatności i cookies. alt alt