Dostawa i Transport

Zapewniamy szybki i bezpieczny dowóz zakupionego towaru.

Satysfakcja i wygoda naszych Klientów są dla nas priorytetem, dlatego działamy kompleksowo. Zakupiony w naszym sklepie towar szybko, sprawnie i bezpiecznie dowieziemy pod wskazany przez Ciebie adres. Zamówiłeś u nas wykładziny dywanowe, panele podłogowe, płytki winylowe lub dywan? Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług transportu i dostawy! Szanujemy Twój czas, zależy nam na Twoim komforcie. Wiemy, jak istotne jest sprawne dowiezienie materiałów wykończeniowych na miejsce realizacji inwestycji. Zdajemy sobie sprawę, że dowóz dywanu lub wykładziny do domu prywatnym samochodem może być trudnym, a przynajmniej kłopotliwym zadaniem. Dlatego oferujemy swoje usługi w zakresie dostaw i transportu towaru. Profesjonalnie, sprawnie, zawsze terminowo i w zdecydowanie konkurencyjnych cenach. Sprawdź nas!

Szybko, sprawnie, bezpiecznie

Usługę transportu i dostawy zawsze realizujemy szybko, sprawnie i w pełni bezpiecznie. Na terenie Kołobrzegu koszt dostawy to 50 zł. W pozostałych przypadkach - na terenie kraju oraz poza jego granicami (w tym na terenie całej Europy) transport zakupionego towaru realizowany jest zgodnie z cennikiem przewoźnika, z jakim współpracujemy, tj. ROHLIG SUUS Logistics.

Nie trać czasu. Postaw na kompleksowe i wygodne rozwiązania. Szybko i bezpiecznie dowieziemy zakupiony towar we wskazane przez Ciebie miejsce. Zapraszamy!

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Kliknij ?, aby poznać naszą politykę prywatności i cookies. alt alt