Wycieraczki systemowe i z rolki

Strona główna > Wycieraczki systemowe i z rolki
Zamówienia składamy telefonicznie lub mailowo.

Jesteśmy producentem wysokiej jakości obiektowych wycieraczek systemowych !

 

Wycieraczki systemowe na wymiar

Wycieraczki systemowe to idealne rozwiązanie zapewniające podstawowe oczyszczenie obuwia przed wejściem do budynku, co pozwala zarówno na lepsze, jak i dłuższe zachowanie czystości wewnątrz obiektu. Zależnie od wymagań oraz różnych parametrów, takich jak np. średni dzienny ruch osób, dobieramy odpowiedni wkład - guma, ryps lub szczotka - i głębokość wkładu (rampy, w której gromadzony będzie zebrany piach, brud, błoto i inne zanieczyszczenia).

Indywidualne modyfikacje

Istnieje nie tylko możliwość zaprojektowania wycieraczek różnokolorowych, ale również takich prezentujących np. logo firmy, lub dowolny inny obraz.

Średni czas oczekiwania na wyprodukowanie wycieraczki systemowej to 14 dni roboczych.

Wycieraczki z rolki stosuje się zazwyczaj w eleganckich hotelach i pensjonatach oraz restauracjach czy bankach, a także obiektach zabytkowych, galeriach i muzeach oraz w wielu innych instytucjach użyteczności publicznej. Wycieraczki wycinane są na wymiar i dostosowane rozmiarem do wielkości pomieszczeń. Oprócz tego, że doskonale chłoną brud, oczyszczając obuwie z błota, zapobiegają także ślizganiu się po gładkich powierzchniach podłogowych.

 

Wycieraczki systemowe i tekstylne w biurach i urzędach

Wycieraczki mają wysoką odporność na zabrudzenia i plamy, stąd też wycieraczki systemowe wykorzystuje się najczęściej w wielu różnych miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Wycieraczki są szczególnie przydatne w sezonie jesienno-zimowym oraz wiosennym z uwagi na duże opady atmosferyczne. Zarówno wycieraczki zewnętrzne, jak i wewnętrzne, chronią podłogi i schody we wnętrzach poszczególnych obiektów przed zanieczyszczeniami i pozwalają w ten sposób na dłużej zachować czystość.

 

Tanie wycieraczki tekstylne na wymiar

Dostępne wycieraczki tekstylne na wymiar są równie skuteczne, co popularne wycieraczki gumowe lub stosowane wcześniej słomianki. Wycieraczki tekstylne zostały wykonane z trwałych tworzyw i są przycinane z rolki, co pozwala łatwo dostosować ich wielkość do każdego wejścia lub bezpiecznie rozłożyć na schody. Zachęcamy do zapoznania się w pełną ofertą wycieraczek dostępną na naszego stronie sklepu internetowego. Jednocześnie zapewniamy, że każde zamówienie traktowane jest indywidualnie, a podczas jego realizacji uwzględniane są różne wielkości pomieszczeń -  zależności od potrzeb klienta. Najczęściej dostępne są wycieraczki zewnętrzne o szerokości 1, 2 i 4 metrów.

POTRZEBUJESZ POMOCY?
Jeśli zastanawiasz się nad projektem swojej podłogi, nie wiesz ile m2 potrzebujesz lub po prostu chcesz wycenić konkretne zamówienie
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Kliknij ?, aby poznać naszą politykę prywatności i cookies. alt alt