Wycieraczki systemowe i z rolki

Strona główna > Wycieraczki systemowe i z rolki

Wysokiej jakości obiektowe wycieraczki systemowe to rozwiązanie dedykowane biurom, urzędom, hotelom, a także innym obiektom, w których istnieje duże natężenie ruchu. Sięgając po naszą ofertę, dokonujesz jednego wyboru na naprawdę długi czas. Nasze wycieraczki systemowe wyróżniają się wysoką odpornością na zabrudzenia i plamy, są trwałe i wytrzymałe, długo zachowują swój doskonały wygląd i walory użytkowe, nawet w przypadku intensywnego użytkowania.

Jako producent obiektowych wycieraczek systemowych gwarantujemy ich wysoką jakość, różnorodność w zakresie wzornictwa oraz skuteczność w oczyszczaniu obuwia, a tym samym dłuższe zachowanie czystości wewnątrz obiektu. To generuje oszczędności w zakresie czasu i pieniędzy koniecznych na sprzątanie. Jednocześnie proponujemy najlepszą cenę oferowanych wycieraczek - kupujesz bezpośrednio u producenta.

Oferujemy obiektowe wycieraczki tekstylne na wymiar - wysoce skuteczne, trwałe, a jednocześnie prezentujące się wyjątkowo estetycznie.

Poznaj naszą ofertę i złóż zamówienie telefonicznie lub mailowo. Gwarantujemy oszczędność Twojego czasu (asortyment dostępny natychmiast) i pieniędzy (atrakcyjne ceny producenta), a także wygoda (szybkie, łatwe składanie zamówień oraz transport zamówionego towaru).

 

Wycieraczki systemowe - jakie wybrać?

 

Jeśli zastanawiasz się, jakie wycieraczki systemowe wybrać do konkretnego obiektu - służymy fachowym doradztwem.

Zależnie od wymagań oraz różnych parametrów, takich jak np. średni dzienny ruch osób, dobieramy odpowiedni wkład wycieraczki - może to być guma, ryps lub szczotka - a także głębokość wkładu (rampy, w której gromadzony będzie zebrany piach, brud, błoto i inne zanieczyszczenia). Wycieraczki systemowe przygotowujemy na indywidualny wymiar (średni czas oczekiwania to 14 dni). Ponadto oferujemy możliwość zaprojektowania wycieraczek różnokolorowych, jak również prezentujących np. logo firmy.

Wycieraczki tekstylne z rolki stosuje się zazwyczaj w eleganckich hotelach, restauracjach czy bankach, a także w obiektach zabytkowych, galeriach czy też muzeach. Wycieraczki wycinane są na wymiar z rolki i dostosowane rozmiarem do wielkości pomieszczeń. Oprócz tego, że doskonale chłoną brud, oczyszczając obuwie z błota, zapobiegają ślizganiu się po gładkich powierzchniach podłogowych.

Proponujemy bogaty wybór tekstylnych wycieraczek obiektowych, zarówno w zakresie koloru, jak i wzornictwa.

 

Zamówienia składamy telefonicznie lub mailowo.

POTRZEBUJESZ POMOCY?
Jeśli zastanawiasz się nad projektem swojej podłogi, nie wiesz ile m2 potrzebujesz lub po prostu chcesz wycenić konkretne zamówienie
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Kliknij ?, aby poznać naszą politykę prywatności i cookies. alt alt