Strona główna > Wycieraczki systemowe i z rolki

Zapraszamy do składania zamówień telefonicznie lub mailowo.

Wycieraczki systemowe na wymiar

 

Wysokiej jakości obiektowe wycieraczki systemowe to rozwiązanie dedykowane biurom, urzędom, hotelom, a także innym obiektom, w których istnieje duże natężenie ruchu. Sięgając po naszą ofertę, dokonujesz jednego wyboru na naprawdę długi czas. Nasze wycieraczki systemowe wyróżniają się wysoką odpornością na zabrudzenia i plamy, są trwałe i wytrzymałe, długo zachowują swój doskonały wygląd i walory użytkowe, nawet w przypadku intensywnego użytkowania.

Jako producent obiektowych wycieraczek systemowych gwarantujemy ich wysoką jakość, różnorodność w zakresie wzornictwa oraz skuteczność w oczyszczaniu obuwia, a tym samym dłuższe zachowanie czystości wewnątrz obiektu. To generuje oszczędności w zakresie czasu i pieniędzy koniecznych na sprzątanie. Jednocześnie proponujemy najlepszą cenę oferowanych wycieraczek - kupujesz bezpośrednio u producenta.

Oferujemy obiektowe wycieraczki tekstylne na wymiar - wysoce skuteczne, trwałe, a jednocześnie prezentujące się wyjątkowo estetycznie.

Poznaj naszą ofertę i złóż zamówienie telefonicznie lub mailowo. Gwarantujemy oszczędność Twojego czasu (asortyment dostępny natychmiast) i pieniędzy (atrakcyjne ceny producenta), a także wygoda (szybkie, łatwe składanie zamówień oraz transport zamówionego towaru).

Wycieraczki systemowe - jakie wybrać?

Jeśli zastanawiasz się, jakie wycieraczki systemowe wybrać do konkretnego obiektu - służymy fachowym doradztwem.

Zależnie od wymagań oraz różnych parametrów, takich jak np. średni dzienny ruch osób, dobieramy odpowiedni wkład wycieraczki - może to być guma, ryps lub szczotka - a także głębokość wkładu (rampy, w której gromadzony będzie zebrany piach, brud, błoto i inne zanieczyszczenia). Wycieraczki systemowe przygotowujemy na indywidualny wymiar (średni czas oczekiwania to 14 dni). Ponadto oferujemy możliwość zaprojektowania wycieraczek różnokolorowych, jak również prezentujących np. logo firmy.

Wycieraczki tekstylne z rolki stosuje się zazwyczaj w eleganckich hotelach, restauracjach czy bankach, a także w obiektach zabytkowych, galeriach czy też muzeach. Wycieraczki wycinane są na wymiar z rolki i dostosowane rozmiarem do wielkości pomieszczeń. Oprócz tego, że doskonale chłoną brud, oczyszczając obuwie z błota, zapobiegają ślizganiu się po gładkich powierzchniach podłogowych.

Proponujemy bogaty wybór tekstylnych wycieraczek obiektowych, zarówno w zakresie koloru, jak i wzornictwa.

 

POTRZEBUJESZ POMOCY?
Jeśli zastanawiasz się nad projektem swojej podłogi, nie wiesz ile m2 potrzebujesz lub po prostu chcesz wycenić konkretne zamówienie
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Kliknij ?, aby poznać naszą politykę prywatności i cookies. alt alt