Strona główna > Panele winylowe > Panele winylowe: kolekcje katalogowe

Zapraszamy do składania zamówień telefonicznie lub mailowo.

  • Płytki i panele winylowe LVT Tarkett: iD Inspiration 55 - 70, iD Inspiration 40, iD Essential 30

    ID Essential 30 to najlepszy stosunek jakości do ceny dla obiektów o małym natężeniu ruchu. Dostępne w formacie paneli i płytek w 43 kolorach naturalnych motywów drewna, kamienia i metalu. Posiadają strukturę powierzchni Embossing-in-Register co wiernie oddaje strukturę drewna, a żłobienia podkreślają piękno słojów. Płytki nie chłoną wody ani brudu. Pokryte są powłoką TopClean XP, co przedłuża żywotność i jednocześnie ułatwia ich czyszczenie.

    iD Inspiration 40 to możliwość wyboru aż z 34 kolorów i wzorów spośród różnych formatów paneli i płytek. Dzięki niezwykle wytrzymałej powłoce TopClean XP produkt jest łatwy w czyszczeniu i konserwacji. Jest to optymalna kolekcja do wnętrz o umiarkowanym natężeniu ruchu. Sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach hotelowych, biurowych czy handlowych. Są dobrym rozwiązaniem w domach opieki nad osobami starszymi.

    Kolekcja iD Inspiration 55-70 to najszerszy asortyment wzorów oraz bogactwo nowych kolorów i formatów, co pozwoli Tobie na tworzenie nieograniczonych kombinacji. Dzięki wyjątkowej powłoce Top Clean XP produkt jest niezwykle odporny na zużycie, zatem idealny dla obiektów o średnim i dużym natężeniu ruchu, a więc jest to wymarzona kolekcja dla wnętrz usługowych, hotelowych i biurowych.

POTRZEBUJESZ POMOCY?
Jeśli zastanawiasz się nad projektem swojej podłogi, nie wiesz ile m2 potrzebujesz lub po prostu chcesz wycenić konkretne zamówienie
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Kliknij ?, aby poznać naszą politykę prywatności i cookies. alt alt