Strona główna > Desso

Płytki dywanowe, wykładziny Desso

Desso

Desso to znany w całej Europie producent najwyższej jakości wykładzin, płytek dywanowych oraz rolek, a także sztucznej trawy dla boisk sportowych.

W przypadku płytek dywanowych Desso jest bez wątpienia liderem w tym obszarze, który oferuje zarówno elementy do zastosowania domowego, jak i sprawdzające się w takich gałęziach przemysłu, jak hotelarstwo, marynarka czy lotnictwo. Firma może pochwalić się ponad osiemdziesięcioletnim doświadczeniem, a także aktywnym działaniem w 110 krajach. Desso dysponuje czterema fabrykami, prowadzi centrum dystrybucyjne, a także centrum obsługi klienta w Europie, Ameryce, Afryce, Azji, Australii, jak i na Bliskim Wschodzie.

Główna siedziba firmy znajduje się w Holandii, w miejscowości Waalwijk.

Desso opiera swoje działania na innowacyjności. Cała strategia bazuje na trzech głównych obszarach. Jest to: kreatywność, funkcjonalność oraz model Cradle to Cradle®. Dzięki temu firma może dostarczać swoim Klientom najwyższej jakości płytki dywanowe oraz rolki wykładzinowe.

Firma Desso skupia się na nowoczesnym designie podłóg. Produkty marki Desso są układane w różnych pomieszczeniach, w tym w biurach, bankach, szkołach, budynkach użyteczności publicznej, jednostkach handlowych, na uniwersytetach czy też w ośrodkach opieki. Innymi słowy wszędzie tam, gdzie liczy się jakość i najlepsze wykończenie przestrzeni.

 

Cradle to Cradle® 

Model działania Cradle to Cradle® (z angielskiego „od kołyski do kołyski”) jest związany definicją zrównoważonego rozwoju, co doskonale widać w każdym procesie podejmowanym przez Desso. Wykładziny dywanowe nie są tylko zwykłym produktem, ale też swojego rodzaju usługą. Firma bierze na siebie społeczną odpowiedzialność za dostarczanie wyrobów spełniających określane normy i bezpiecznych dla użytkowników oraz środowiska naturalnego. Wszystko po to, by osiągnąć najwyższy poziom świadczonej obsługi i ograniczyć straty.

 

 

 

Co wyróżnia Desso wśród konkurencji?

Branża materiałów podłogowych jest niezwykle szeroka i można w niej znaleźć wyroby różnej jakości. Firma Desso, jako doświadczony producent, celuje w uzyskiwanie jak najlepszych wyników poprzez dostarczanie produktów oraz usług na najwyższym poziomie. Specjalizuje się w realizowaniu zamówień obiektowych przy zapewnieniu indywidualnego podejścia do oczekiwań Klienta.

 

DESSO Essence

Połączenie Desso Essence Stripe z Desso Essence Maze

Essence jest jednolitą kolekcją płytek dywanowych zaprojektowaną przez markę Desso. Produkty z tej linii skierowane są  szczególnie do przestrzeni obiektowych, jak na przykład sektor biurowy czy inne miejsca narażone na średnie i duże natężenie ruchu. Sprawdzi się zatem także w hotelowej recepcji, korytarzach i w pomieszczeniach o charakterze open space.

Ta kolekcja płytek dywanowych dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie, a przy tym wyróżniają ją doskonałe właściwości użytkowe. Produkty utrzymane są w kolorystyce stonowanej, spotkamy tu różne odcienie szarości, błękity, brązy, beże, a także czerwienie.

Ogromną zaletą całej kolekcji Desso Essence jest możliwość łączenia płytek dywanowych z innymi produktami z tej serii, takimi jak Essence Stripe czy też Essence Maze. To idealne rozwiązanie, aby wnętrza użyteczności publicznej były niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

 

DESSO Desert

Dzięki subtelnemu, wielowarstwowemu deseniowi, płytki wykładzinowe DESSO Desert tworzą we wnętrzach wrażenie rozległej przestrzeni. Ich faktura przypomina piasek pustyni, który nieustannie zmienia fakturę na wietrze, umożliwiając tworzenie ciekawych deseni na całej powierzchni podłogi – i to w jednym lub wielu z kolorów dostępnych w szerokiej palecie, od odcieni neutralnych po bardziej żywe. .

 

DESSO Scape

Płytki wykładzinowe z kolekcji Desso Scape mocno bazują na materiałach, które pojawiają się w naturze i jej żywiołach. Jednym z najciekawszych wyróżników jest w tej serii nierównomierna wysokość runa, co zapewnia efekt przypominający wykładziny wykonywane ręcznie.

.Wyroby o takim wykończeniu pasują do nowoczesnych wnętrz, także biurowych, gdzie wprowadzają wizualną harmonię i nadają pomieszczeniom eleganckie i nieco niebanalne wykończenie.

Dzięki palecie neutralnych kolorów płytki łatwo dopasować można do pozostałych elementów wystroju wnętrza, umeblowania czy oświetlenia. Kolekcja Desso Scape to aż 16 kolorów o różnej tonacji.

 

 

 

 

 

POTRZEBUJESZ POMOCY?
Jeśli zastanawiasz się nad projektem swojej podłogi, nie wiesz ile m2 potrzebujesz lub po prostu chcesz wycenić konkretne zamówienie
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Kliknij ?, aby poznać naszą politykę prywatności i cookies. alt alt