Strona główna > Wykładziny hotelowe

wykladzina w roznych kolorach

Wykładziny hotelowe proponowane przez najlepszych, światowych producentów, szeroki wybór w zakresie wzornictwa i kolorystyki, wykładziny perfekcyjnie odpowiadające obowiązującym trendom aranżacyjnym nowoczesnych hoteli i pensjonatów - wszystko to znajdziesz w naszej ofercie. Do tego jakość, jakiej oczekują najbardziej wymagający wykonawcy, inwestorzy i projektanci wnętrz - dzięki takim rozwiązaniom zyskujesz pewność, że wybrane wykładziny posłużą w znakomitej kondycji przez lata.

Oferowane przez nas wykładziny hotelowe spełniają najwyższe standardy jakościowe i prezentują najmodniejsze wzornictwo, dlatego można je spotkać na podłogach oraz schodach najlepszych hoteli i pensjonatów w Europie i na całym świecie. Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy w tym zakresie interesującą ofertę i cennik, który będzie miłym zaskoczeniem. Dla pełni satysfakcji - wygoda zakupu. Proponujemy fachową pomoc w wyborze oraz próbki wybranych produktów, profesjonalny pomiar i montaż wykładzin w Twoim hotelu. Zapraszamy!

wykladzina w roznych kolorach

Hotelowe wykładziny dywanowe

Hotelowe wykładziny dywanowe, jakie oferujemy w naszym sklepie, mogą być z powodzeniem montowane w hotelowych pokojach i korytarzach, a także na schodach, zapewniając gościom i personelowi hotelu zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo. Oferowane dywanowe wykładziny hotelowe to przede wszystkim:

  • solidność i trwałość (m.in. odpowiedni skład, gęstość i wysokość runa oraz właściwy typ podkładu, np. juta syntetyczna), dlatego tak dobrze sprawdzają się w obiektach o intensywnym użytkowaniu podłóg,
  • bezpieczeństwo - proponowane wykładziny wyróżniają się najbezpieczniejszą w użytkowaniu klasą trudnopalności Bfl-S1,
  • łatwość w utrzymaniu w czystości, odporność na zabrudzenia - wykładziny niezmiennie doskonale się prezentują,
  • najmodniejsze wzornictwo i wiele wariantów kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością skomponujesz wykładziny z aranżacją obiektu.

Wykładziny hotelowe cena

Cennik, jaki przygotowaliśmy w ofercie wykładzin hotelowych, to propozycja zdecydowanie konkurencyjna, jakiej nie znajdziesz w innych sklepach. Ceny rozpoczynają się już od 20 zł/m2 netto!

Rodzaje wykładzin hotelowych

W naszej ofercie znajdziesz znakomite wykładziny hotelowe dywanowe, jednak to nie jedyna nasza propozycja. Oferujemy także antypoślizgowe wykładziny PCV - imponująco odporne na ścieranie i szkodzenia. Do tego nowoczesne płytki dywanowe, które można ułożyć w fantazyjny wzór np. w hotelowym holu. Poznaj wszystkie nasze propozycje!

wykladzina w roznych kolorach wykladzina w roznych kolorach wykladzina w roznych kolorach
POTRZEBUJESZ POMOCY?
Jeśli zastanawiasz się nad projektem swojej podłogi, nie wiesz ile m2 potrzebujesz lub po prostu chcesz wycenić konkretne zamówienie
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Kliknij ?, aby poznać naszą politykę prywatności i cookies. alt alt