Strona główna > Wykładziny dywanowe > Wykładziny dywanowe: kolekcje indywidualne

Zapraszamy do składania zamówień telefonicznie lub mailowo.

Wykładziny dywanowe na indywidualne zamówienie

 

Zapoznałeś się z ofertą naszego sklepu, jednak nie znalazłeś produktu, który spełnia Twoje oczekiwania? Nie znaczy to wcale, że musisz zrezygnować z wykładzin dywanowych Interviol. Zajmujemy się produkcją wykładzin dywanowych także na indywidualne potrzeby klienta. Dzięki temu dopasujesz wykładzinę idealnie pod pomieszczenie, w którym się znajdzie. Zyskujesz pewność, że produkt, który zamawiasz, sprawdzi się doskonale w Twoim domu, biurze czy nawet hotelu.  

 

Decydując się na wykładziny dywanowe Interviol masz możliwość wyboru:

 

 • rodzaju podkładu, co jest szczególnie istotne dla osób poszukujących rozwiązań dźwiękochłonnych,
 • surowca, z którego zostanie wykonana Twoja wykładzina podłogowa,
 • gramatury wykładziny dywanowej,
 • rodzaju szycia włosia,
 • wzoru, który znajdzie się na powierzchni Twojej wykładziny dywanowej,
 • koloru - możesz przesłać do nas próbkę koloru, a my w oparciu o nią stworzymy Twoją idealną wykładzinę dywanową.

 

Kiedy warto postawić na indywidualne zamówienie wykładziny?

 

Dostępne w ofertach sklepów wykładziny dywanowe, mimo że spełniają najnowsze trendy, nie są niepowtarzalne. W naszych produktach stawiamy na oryginalność, jednak liczba klientów, którzy decydują się na zakup, sprawia, że nie są one już unikatowe. Decydując się na wykładzinę dywanową na własne zamówienie, masz pewność, że nie spotkasz drugiej takiej w żadnym innym miejscu. Powody te sprawiają, że wielu klientów chętnie wybiera możliwość stworzenia produktu według własnej wizji. Naszymi klientami w tym przypadku są zarówno osoby prywatne, jak i właściciele firm. Ci drudzy poprzez charakterystyczną wykładzinę w lokalu tworzą pozytywny wizerunek własnej firmy. Szczególnie branża hotelarska stawia na indywidualne zamówienie wykładzin doskonale sprawdzających się w pokoju, korytarzu czy znajdującej się wewnątrz obiektu restauracji. Oryginalne połączenie barw i wzorów na wykładzinie podłogowej sprawi, że żaden klient nie przejdzie obok niej obojętnie. A co za tym idzie miejsce, w którym zostanie wykorzystany nasz produkt na długo zapadnie w jego pamięci.

 

Wygoda i design szyte na miarę.

 

Niejednokrotnie zdarza się, iż standardowe propozycje nie spełniają wysokich oczekiwań Klienta. Właśnie na takie sytuacje powstało rozwiązanie produkcji indywidualnej. Oznacza to, iż Klient ma możliwość wyboru:

 1. dowolnego podkładu  (w tym np. specjalnych podkładów akustycznych o zwiększonej gramaturze, co zapewnia lepszy komfort dźwiękowy),
 2. dowolnego surowca  (w tym włókna naturalne np. wełna, kukurydza, i mieszanki np. 80% poliamid 20% wełna),
 3. dowolnej gramatury runa (630 / 900 / 1150 / 1400 gr/m2 i więcej...),
 4. dowolnego rodzaju szycia włosia (saxon, welur, a także możliwość wyboru struktury flokowanej),
 5. dowolnej kolorystyki  (wówczas, istnieje także możliwość przesłania do naszego laboratorium próbki materiału, z którego kolor będziemy imitować),
 6. dowolnego wzornictwa  (istnieje możliwość zaprojektowania zarówno logo, jak i każdego innego obrazu np. portretu twarzy, panoramy miasta itp.)

 

Wykładziny hotelowe dla wymagających.

 

To właśnie hotele dysponują najczęśniej możliwością swobodnej "kombinacji" powyższymi parametrami. Biura i inne obiekty użyteczności publicznej preferują zazwyczaj przestrzenie stonowane, nie narzucające się wizualnie, podczas gdy wyróżniająca się wykładzina w pokoju, korytarzu lub restauracji hotelowej może przesądzić o nierozerwalnym połączeniu emocjonalnym w głowie Klienta. To właśnie taki hotel zapadnie na długo w pamięci Klienta.

 

Warto jednak pamiętać, iż tego typu produkcja wiąże się z wydłużonym czasem oczekiwania na gotowy produkt, zależnie od wybranych parametrów jest to od 3 tygodni wzwyż.

 

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (tel. 94 351 74 10,  e-mail: biuro@interviol.pl).

 

 

POTRZEBUJESZ POMOCY?
Jeśli zastanawiasz się nad projektem swojej podłogi, nie wiesz ile m2 potrzebujesz lub po prostu chcesz wycenić konkretne zamówienie
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Kliknij ?, aby poznać naszą politykę prywatności i cookies. alt alt