Strona główna > Weninger

Podłogi panelowe Weninger

Weninger

Weninger jest polską marką zajmującą się produkcją laminowanych paneli podłogowych najwyższej klasy. Wieloletnie doświadczenie w branży zaowocowało rozbudowaną ofertą produktów przeznaczonych do eleganckiego wykańczania wnętrz. Dostępne w naszej ofercie wyroby Weninger cieszą się niesłabnącą popularnością i pozytywnymi opiniami zadowolonych z nich użytkowników.  

 

Panele laminowane – rozwiązanie klasyczne i trwałe

 

Panele podłogowe to sprawdzony i chętnie wybierany materiał wykończeniowy. W ostatnich latach stał się tak powszechny, że bez obaw można określać go mianem klasycznego rozwiązania do właściwie każdego pomieszczenia. W asortymencie naszego sklepu dostępne są panele laminowane Weninger. To wyroby produkowane metodą warstwową. Elementem nośnym jest w tym wypadku płyta HDF o dużej gęstości. Pod nią znajduje się wodoodporne podłoże przeciwprężne, natomiast nad nią układana jest warstwa dekoracyjna. Całość pokrywana jest laminatem (nazywanym też potocznie melaminą), który chroni wzór i kolor przed blaknięciem, ścieraniem się i innymi uszkodzeniami. Poprzez żłobienia wykonywane w laminacie nadaje się panelom wygląd imitujący deski drewniane, tłoczenia te mogą mieć albo strukturę drewna (podstawowa – powtarzalna), albo strukturę synchroniczną (lepsza – bowiem z wierniejszą imitajcą usłojenia itp., zwana potocznie synchro).  

Jakie panele laminowane oferuje Weninger?

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem paneli laminowanych Weninger, to z pewnością zachwyci Was spora gama wzorów i kolorów dostępnych w naszej ofercie! Odcień dębu kalifornijskiego? A może jasny i minimalistyczny dąb polarny? Układane klasycznie czy w jodełkę odwzorowującą parkiet? Każda linia paneli Weninger zachwyca wykończeniem i detalami, które po ułożeniu całej podłogi prezentują się w pełnej krasie! Wśród produktów Weninger dostępne są panele laminowane z serii Natural Gloss, Ambiance, De Lux czy Smart.  

 

Zalety podłóg z paneli laminowanych Weninger

Oferowane przez Weninger panele laminowane, które w naszym sklepie dostępne są zawsze w najlepszych cenach, pozwalają tworzyć podłogi w każdym pomieszczeniu – także w kuchni czy łazience. Wodoodporne podłoże zapewnia ochronę przed zawilgoceniem i odkształceniami z niego wynikającymi (ograniczenia czasowe związane z ekspozycją na wilgoć zależne są od kolekcji). Panele oferowane są w różnych klasach ścieralności, co ułatwia dobranie ich zgodnie z przeznaczeniem – podłogę niższej klasy można bez obaw ułożyć w sypialni, a tę o najwyższych parametrach wybrać do biura czy urzędu, w którym przebywa wiele osób. Laminowane panele Weninger to wyroby odporne na zabrudzenia. Płyny, kurz czy inne substancje pozostają na powierzchni podłogi, nie wnikają do środka i nie powodują uszkodzeń. Ta cecha paneli sprawia też, że są wygodne w codziennej pielęgnacji. W większości wypadków wystarczy jedynie regularnie je odkurzać i przemywać tradycyjnymi metodami.  

 

 

Postaw na jakość – wybierz Weninger

Podłogi laminowane marki Weninger to produkt, który polecamy naszym Klientom do wykończenia każdego pomieszczenia. Montaż materiałów jest niezwykle prosty i nie zabiera wiele czasu, co znacznie przyspiesza wszelkie prace remontowe czy wykończeniowe. Estetyka wyrobów tej firmy, realistyczne odwzorowanie struktury drewna i wieloletnia trwałość potwierdzana udzielaną przez producenta gwarancją stanowią dla paneli najlepszą reklamę!

POTRZEBUJESZ POMOCY?
Jeśli zastanawiasz się nad projektem swojej podłogi, nie wiesz ile m2 potrzebujesz lub po prostu chcesz wycenić konkretne zamówienie
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Kliknij ?, aby poznać naszą politykę prywatności i cookies. alt alt