Realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi z naszych dotychczasowych realizacji. To najlepszy sposób, abyśmy mogli zaprezentować Państwu nasz twórczy, organizacyjny i techniczny potencjał, który zaowocował wieloma efektownymi, a jednocześnie funkcjonalnymi aranżacjami podłóg, jakie przygotowaliśmy dla naszych dotychczasowych Klientów.

Proponując wykładziny, pokrycia PCV, podłogi drewniane, płytki, czy też laminowane panele podłogowe, dysponujemy jednocześnie rozwiązaniami pozwalającymi na sprawny, niezawodny i w pełni profesjonalny montaż każdej z oferowanych podłóg. Dla Państwa wygody oraz dla kompleksowej obsługi inwestycji, współpracujemy także z architektami oraz projektantami wnętrz, dzięki czemu poszczególne realizacje idealnie odpowiadają potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów.

Interesujące projekty, profesjonalne wykonanie

 

W tej części sklepu przedstawiamy Państwu nasze wybrane realizacje - podłogi, z których jesteśmy naprawdę dumni. Zapraszamy do zapoznania się z nimi i tym samym do bliższego poznania naszej oferty.

Niezależnie od wybranej przestrzeni - hotelu, urzędu, wakacyjnych apartamentów, biura, szkoły, czy też promu morskiego, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu projekt i wykonanie podłogi, które idealnie wpiszą się w Państwa preferencje i oczekiwania. Dysponując pięcioma ekipami montażowymi, które tworzą doświadczeni fachowcy o wysokich kompetencjach, zapewniamy rzetelną obsługę każdej inwestycji.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Kliknij ?, aby poznać naszą politykę prywatności i cookies. alt alt