Strona główna > Moduleo

Moduleo – producent podłóg winylowych IVC

Moduleo

 

Moduleo Design Floors to marka należąca do grupy IVC, która stanowi ważną część koncernu Mohawk Industries, światowego lidera w produkcji luksusowych podłóg winylowych. Firma skupia się na dostarczaniu użytkownikom komfortowych rozwiązań. Panele winylowe Moduleo łączą w sobie elegancki wygląd i perfekcyjne wykończenie z możliwością wygodnego dbania o ich czystość. Ich powierzchnia jest odporna na działanie różnych substancji, nie chłonie wody, ale też tłuszczu czy innych zabrudzeń – wszystkie plamy wystarczy dokładnie zetrzeć na sucho lub mokro. Nie zostawią żadnych śladów!  

 

Bogate wzornictwo paneli winylowych Moduleo

Moduleo - Tranform

Moduleo 55 posiada w swojej ofercie rozbudowaną paletę wzorów paneli winylowych. Producent wprowadził do sprzedaży podłogi imitujące posadzki drewniane, podłogę z kamienia czy też zdobione kreatywnymi motywami i mozaikami. W katalogach Moduleo znaleźć można różnorodne kolekcje, które łatwo dopasować do charakteru pomieszczenia i jego aranżacji. Spośród nich wymienić można kilka przykładowych:

  • Moduleo Impressive oraz Expressive,
  • Moduleo Woods,
  • Moduleo Herringbone, czyli jodełka klasyczna,
  • Moduleo Studio Moods, w tym popularna jodełka francuska,
  • Moduleo LayRed,

 

Panele winylowe Moduleo należą do kategorii LVT (Luxury Vinyl Tiles) – to luksusowe płytki wykonane z polichlorku winylu, materiału o dużej elastyczności oraz odporności mechanicznej. W odróżnieniu od tradycyjnego linoleum panele LVT nie są dostępne w rolkach, do tego cechuje je dużo wyższa jakość wykonania. Każdy „kafelek” winylowy składa się z kilku łączonych warstw, co zapewnia całej podłodze wysoką trwałość.  

 

Uniwersalne przeznaczenie paneli Moduleo

Nie każdy wie, że panele winylowe Moduleo stanowią jeden z najbardziej uniwersalnych materiałów wykończeniowych dostępnych na rynku. Dlaczego? Ponieważ można montować je nie tylko na nowych posadzkach w trakcie wykańczania domu czy mieszkania. Doskonale sprawdzą się również w pomieszczeniach remontowanych, gdzie inwestor nie chce lub z innych przyczyn nie może zdemontować już istniejącego pokrycia podłogowego. Panele IVC Moduleo mogą być układane na podłożu każdego rodzaju, po jego wcześniejszym wyrównaniu (np. przeszpachlowaniu lub wykonaniu wylewki wyrównującej). Warstwowa budowa płytek winylowych pozwala odpowiednio dopasować się do podłogi bez znaczącego podniesienia jej wysokości – panele są bowiem cienkie i elastyczne. Warto również wspomnieć, że produkty Moduleo można montować w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, czyli w łazienkach. Panele są wodoodporne, nie przepuszczają wilgoci, a ich wierzchnia warstwa jest antypoślizgowa.  

Moduleo LayRedModuleo Moods

Komu polecamy panele winylowe?

 

Nasi Klienci często szukają rozwiązań, które nie obciążą nadmiernie domowego budżetu (np. tak jak podłoga drewniana – z desek warstwowych) przy zachowaniu wysokiej jakości wykonania. Panele winylowe LVT produkowane przez Moduleo doskonale spełniają te oczekiwania! Podłoga wykończona takim materiałem będzie prezentowała się elegancko i schludnie, a dzięki tak rozbudowanemu wzornictwu sprawdzi się w pomieszczeniach domowych oraz biurowych. Panele winylowe to doskonały wybór dla osób żyjących w biegu, które nie chcą poświęcać wolnego czasu na żmudne szorowanie podłogi i jej pastowanie, jak i dla tradycjonalistów, którzy marzą o parkiecie w salonie, ale niekoniecznie mogą pozwolić sobie na posadzkę z czystego drewna!

 

Kolekcje katalogowe:

POTRZEBUJESZ POMOCY?
Jeśli zastanawiasz się nad projektem swojej podłogi, nie wiesz ile m2 potrzebujesz lub po prostu chcesz wycenić konkretne zamówienie
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Kliknij ?, aby poznać naszą politykę prywatności i cookies. alt alt