Trawa na tarasy i balkony

Strona główna > Produkty > Trawa na tarasy i balkony
Zamówienia składamy telefonicznie lub mailowo.

Zielona wykładzina położona na taras lub balkon idealnie współgra z otoczeniem, a ozdobna trawa daje wrażenie, że jesteśmy na leśnej polanie lub w ogrodzie. Sztuczna trawa to dobry pomysł na podłogę w miejscach trudnych do pielęgnacji zwykłej trawy, w centrum miasta lub na osiedlu. Jeśli chcemy stworzyć miejsce do wypoczynku na tarasie lub balkonie – warto rozważyć takie rozwiązanie.

 

Jak zbudowana jest wykładzina ze sztucznej trawy?

 

Sztuczna trawa to syntetyczna wykładzina złożona z elastycznego, mocnego podkładu i tkanych włókien. Perforowany podkład stanowi siatka pokryta warstwą poliuretanu, lateksu lub kauczuku, dzięki czemu przepuszcza wodę. Włókna fibrylowane to skręcona, ponacinana taśma w kształcie plastra miodu. Rozszczepione włókna tworzą zamkniętą powierzchnię. Trawa ozdobna ma różną grubość runa: od 20 do 52 mm.

Sztuczna trawa wygląda bardzo dekoracyjnie - nie żółknie, nie niszczy się, a meble ogrodowe nie zostawiają wytartych miejsc.

 

Trawa ozdobna na balkon

 

Sztuczna trawa jest popularna w letnich ogródkach restauracyjnych, gdyż zapewnia przyjazny klimat i strefę relaksu dla gości. Często stosowana jest także jako wykładzina w kącikach zabaw dla dzieci, zapewniając im poczucie bezpieczeństwa. Ponadto zielony kolor relaksuje, daje wytchnienie oczom i pomaga odzyskać równowagę, dlatego warto zastosować ten rodzaj wykładziny na taras czy balkon. Sztuczna trawa przycinana jest z rolki na wymiar i bardzo prosta w montażu. 

Zajrzyj także do działu Podłogi drewniane
POTRZEBUJESZ POMOCY?
Jeśli zastanawiasz się nad projektem swojej podłogi, nie wiesz ile m2 potrzebujesz lub po prostu chcesz wycenić konkretne zamówienie
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Kliknij ?, aby poznać naszą politykę prywatności i cookies. alt alt