Płytki i panele winylowe LVT

Strona główna > Produkty > Płytki i panele winylowe LVT
Zamówienia składamy telefonicznie lub mailowo.

LVT to luksusowe płytki winylowe dostępne w różnych kształtach i wielkości. Obecnie najbardziej popularnymi płytkami są te, które imitują drewno, kamień lub betonowe podłogi.

Winylowe płytki LVT to niezwykle wygodny, praktyczny materiał stosowany ze względu na ładny wygląd i walory użytkowe. Płytki winylowe LVT w szerokiej gamie wzorów wyglądają bardzo atrakcyjnie na podłodze w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych.

 

Płytki winylowe – ważne parametry

 

Najważniejsze parametry płytek LVT to grubość – zarówno całkowita, jak i grubość warstwy użytkowej. Płytki LVT to materiał antypalny o odpowiedniej klasie, powinien zatem zapewniać bezpieczeństwo wszystkim, którzy korzystają z tego rodzaju podłóg.

Płytki winylowe cechuje wysoka klasa ścieralności, gdyż pokryto je specjalną powłoką odporną na ścieranie, co umożliwia ich długotrwałe użytkowanie. Płytki i panele LVT montowane są do podłogi podobnie jak wykładzina PCV - za pomocą kleju oraz dwustronnej taśmy klejącej.

 

Płytki LVT – wszechstronne zastosowanie

 

Płytki LVT warto stosować w miejscach użyteczności publicznej oraz wszelkich pomieszczeniach intensywnie odwiedzanych przez ludzi. Najchętniej wykorzystywane są jako podłogi w centrach handlowych, obiektach kinowych, teatrach i restauracjach. Stosuje je także wiele instytucji publicznych oraz sklepów.

Płytki LVT to idealny materiał na podłogę w ekskluzywnych salonach piękności, hotelach czy centrach Welness&SPA, a bogata gama kolorów i wzorów pozwala na opracowanie aranżacji zgodnie z zaplanowaną koncepcją. Pięknie imitują drewno lub posadzki wykonane z naturalnego kamienia. W ofercie sklepu dostępne są płytki LVT m.in. marki Tarkett, które wyróżnia doskonała jakość i niebanalny styl.

 

Prosty montaż płytek

 

Jedną z najważniejszych cech wyróżniającą płytki LVT jest ich prosty montaż (np. w porównaniu do wykładzin PCV z rolki).

Zajrzyj także do działu Płytki dywanowe
POTRZEBUJESZ POMOCY?
Jeśli zastanawiasz się nad projektem swojej podłogi, nie wiesz ile m2 potrzebujesz lub po prostu chcesz wycenić konkretne zamówienie
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Kliknij ?, aby poznać naszą politykę prywatności i cookies. alt alt